Granica Stubno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Informacja

Serwis informacyjny Granicy Stubno informuje, że wszelkie komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników, którzy wyrażają swoje zdanie na stronie klubu. My, jako administratorzy strony nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych komentarzy. Ponadto, wszelkie treści o charakterze wulgarnym, obraźliwym czy zmierzające do nienawiści nie zostaną podane po publicznej wiadomości.

Informujemy także, że wszelkie treści zamieszczane na stronie są własnością intelektualną autorów i obowiązuje bezwzględny zakaz ich kopiowania bez uzyskania zgody!

Strona działa od 2008 - 08 - 14

Redakcja

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-11 KS Wiązownica 2:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2017-08-11 EKOBALL Sanok(b) 5:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2017-08-12 GRANICA Stubno(b) 1:0 WISŁOK Wiśniowa relacja ›
2017-08-12 IGLOOPOL Dębica 1:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2017-08-12 BŁĘKITNI Ropczyce 4:1 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
2017-08-12 RZEMIEŚLNIK Pilzno pauza ---
2017-08-12 UNIA Nowa Sarzyna(b) 0:4 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2017-08-12 SOKÓŁ Sieniawa 1:0 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
2017-08-12 PIAST Tuczempy 2:0 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2017-08-15 IGLOOPOL Dębica 2:0 GRANICA Stubno(b) relacja ›
2017-08-15 LKS Pisarowce 6:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2017-08-15 EKOBALL Sanok(b) 3:1 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2017-08-15 WISŁOKA Dębica(b) 1:0 PIAST Tuczempy zobacz ›
2017-08-15 IZOLATOR Boguchwała 0:3 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
2017-08-15 POLONIA Przemyśl 1:0 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
2017-08-15 KS Wiązownica 17:00
2017-08-15 WISŁOK Strzyżów(b) 1:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
2017-08-15 WISŁOK Wiśniowa 2:0 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
2017-08-19 BŁĘKITNI Ropczyce 1:2 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2017-08-19 RZEMIEŚLNIK Pilzno 1:1 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
2017-08-19 KS Wiązownica 2:0 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
2017-08-19 UNIA Nowa Sarzyna(b) pauza ---
2017-08-19 SOKÓŁ Sieniawa 2:0 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2017-08-19 PIAST Tuczempy 1:3 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2017-08-19 EKOBALL Sanok(b) 1:0 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
2017-08-19 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 2:0 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2017-08-20 GRANICA Stubno(b) 0:1 LKS Pisarowce relacja ›
2017-08-26 LKS Pisarowce 0:2 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2017-08-26 WISŁOKA Dębica(b) 1:1 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2017-08-26 IZOLATOR Boguchwała 1:1 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
2017-08-26 POLONIA Przemyśl 3:1 PIAST Tuczempy zobacz ›
2017-08-26 SOKÓŁ Sieniawa 17:00
2017-08-26 WISŁOK Strzyżów(b) 2:3 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
2017-08-26 WISŁOK Wiśniowa 0:0 KS Wiązownica zobacz ›
2017-08-26 IGLOOPOL Dębica 2:2 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
2017-08-27 GRANICA Stubno(b) 0:2 BŁĘKITNI Ropczyce relacja ›
2017-08-30 BŁĘKITNI Ropczyce 2:5 LKS Pisarowce zobacz ›
2017-08-30 RZEMIEŚLNIK Pilzno 4:0 GRANICA Stubno(b) relacja ›
2017-08-30 KS Wiązownica 0:0 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2017-08-30 UNIA Nowa Sarzyna(b) 0:0 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
2017-08-30 SOKÓŁ Sieniawa 5:0 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
2017-08-30 PIAST Tuczempy pauza ---
2017-08-30 EKOBALL Sanok(b) 0:0 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2017-08-30 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 0:6 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2017-08-30 SOKÓŁ Nisko 1:2 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
2017-09-02 LKS Pisarowce 0:2 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
2017-09-02 IZOLATOR Boguchwała 3:1 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2017-09-02 POLONIA Przemyśl 3:1 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2017-09-02 EKOBALL Sanok(b) 17:00
2017-09-02 WISŁOK Strzyżów(b) 4:1 PIAST Tuczempy zobacz ›
2017-09-02 WISŁOK Wiśniowa 0:2 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
2017-09-02 IGLOOPOL Dębica 0:1 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
2017-09-02 BŁĘKITNI Ropczyce 1:2 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
2017-09-03 GRANICA Stubno(b) 0:5 KS Wiązownica relacja ›
2017-09-09 RZEMIEŚLNIK Pilzno 2:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2017-09-09 KS Wiązownica 3:0 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
2017-09-09 UNIA Nowa Sarzyna(b) 2:2 GRANICA Stubno(b) relacja ›
2017-09-09 SOKÓŁ Sieniawa 2:2 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2017-09-09 PIAST Tuczempy 0:0 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
2017-09-09 EKOBALL Sanok(b) 3:0 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
2017-09-09 GŁOGOVIA Głogów Małopolski pauza ---
2017-09-09 SOKÓŁ Nisko 0:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2017-09-09 WISŁOKA Dębica(b) 2:1 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2017-09-16 LKS Pisarowce 2:1 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2017-09-16 POLONIA Przemyśl 2:0 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
2017-09-16 SOKÓŁ Nisko 17:00
2017-09-16 WISŁOK Strzyżów(b) 1:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2017-09-16 WISŁOK Wiśniowa 1:0 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
2017-09-16 IGLOOPOL Dębica 2:1 PIAST Tuczempy zobacz ›
2017-09-16 GRANICA Stubno(b) 0:1 SOKÓŁ Sieniawa relacja ›
2017-09-16 BŁĘKITNI Ropczyce 1:1 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
2017-09-16 RZEMIEŚLNIK Pilzno 4:2 KS Wiązownica zobacz ›
2017-09-23 KS Wiązownica 0:0 LKS Pisarowce zobacz ›
2017-09-23 UNIA Nowa Sarzyna(b) 0:4 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
2017-09-23 SOKÓŁ Sieniawa 3:0 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
2017-09-23 PIAST Tuczempy 1:1 GRANICA Stubno(b) relacja ›
2017-09-23 EKOBALL Sanok(b) 0:1 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2017-09-23 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 0:2 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
2017-09-23 SOKÓŁ Nisko 2:1 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
2017-09-23 WISŁOKA Dębica(b) pauza ---
2017-09-23 IZOLATOR Boguchwała 0:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
10  2017-09-30 LKS Pisarowce 2:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
10  2017-09-30 IZOLATOR Boguchwała 17:00
10  2017-09-30 WISŁOK Strzyżów(b) 0:2 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
10  2017-09-30 WISŁOK Wiśniowa 1:2 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
10  2017-09-30 IGLOOPOL Dębica 1:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
10  2017-09-30 BŁĘKITNI Ropczyce 1:0 PIAST Tuczempy zobacz ›
10  2017-09-30 RZEMIEŚLNIK Pilzno 2:2 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
10  2017-09-30 KS Wiązownica 2:1 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
10  2017-10-01 GRANICA Stubno(b) 0:1 EKOBALL Sanok(b) relacja ›
11  2017-10-07 UNIA Nowa Sarzyna(b) 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
11  2017-10-07 SOKÓŁ Sieniawa 1:0 KS Wiązownica zobacz ›
11  2017-10-07 PIAST Tuczempy 0:2 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
11  2017-10-07 EKOBALL Sanok(b) 1:3 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
11  2017-10-07 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 3:0 GRANICA Stubno(b) relacja ›
11  2017-10-07 SOKÓŁ Nisko 0:0 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
11  2017-10-07 WISŁOKA Dębica(b) 3:0 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
11  2017-10-07 IZOLATOR Boguchwała 4:0 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
11  2017-10-07 POLONIA Przemyśl pauza ---
12  2017-10-14 LKS Pisarowce pauza ---
12  2017-10-14 WISŁOK Strzyżów(b) 1:5 POLONIA Przemyśl zobacz ›
12  2017-10-14 WISŁOK Wiśniowa 2:2 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
12  2017-10-14 IGLOOPOL Dębica 0:0 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
12  2017-10-14 GRANICA Stubno(b) 1:0 SOKÓŁ Nisko relacja ›
12  2017-10-14 BŁĘKITNI Ropczyce 0:2 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
12  2017-10-14 RZEMIEŚLNIK Pilzno 4:2 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
12  2017-10-14 KS Wiązownica 2:0 PIAST Tuczempy zobacz ›
12  2017-10-14 UNIA Nowa Sarzyna(b) 2:2 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
13  2017-10-21 SOKÓŁ Sieniawa 1:0 LKS Pisarowce zobacz ›
13  2017-10-21 PIAST Tuczempy 3:0 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
13  2017-10-21 EKOBALL Sanok(b) 2:1 KS Wiązownica zobacz ›
13  2017-10-21 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 0:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
13  2017-10-21 SOKÓŁ Nisko 4:0 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
13  2017-10-21 WISŁOKA Dębica(b) 1:1 GRANICA Stubno(b) relacja ›
13  2017-10-21 IZOLATOR Boguchwała 3:0 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
13  2017-10-21 POLONIA Przemyśl 1:0 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
13  2017-10-21 WISŁOK Strzyżów(b) 17:00
14  2017-10-28 LKS Pisarowce 4:3 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
14  2017-10-28 WISŁOK Wiśniowa pauza ---
14  2017-10-28 IGLOOPOL Dębica 2:5 POLONIA Przemyśl zobacz ›
14  2017-10-28 GRANICA Stubno(b) 0:4 IZOLATOR Boguchwała relacja ›
14  2017-10-28 BŁĘKITNI Ropczyce 1:0 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
14  2017-10-28 RZEMIEŚLNIK Pilzno 4:1 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
14  2017-10-28 KS Wiązownica 4:1 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
14  2017-10-28 UNIA Nowa Sarzyna(b) 1:0 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
14  2017-10-28 SOKÓŁ Sieniawa 3:5 PIAST Tuczempy zobacz ›
15  2017-11-04 PIAST Tuczempy 1:0 LKS Pisarowce zobacz ›
15  2017-11-04 EKOBALL Sanok(b) 1:1 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
15  2017-11-04 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 2:2 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
15  2017-11-04 SOKÓŁ Nisko 3:2 KS Wiązownica zobacz ›
15  2017-11-04 WISŁOKA Dębica(b) 0:0 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
15  2017-11-04 IZOLATOR Boguchwała 1:3 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
15  2017-11-04 POLONIA Przemyśl 4:0 GRANICA Stubno(b) relacja ›
15  2017-11-04 IGLOOPOL Dębica 17:00
15  2017-11-04 WISŁOK Strzyżów(b) 2:2 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
16  2017-11-11 LKS Pisarowce 3:0 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
16  2017-11-11 IGLOOPOL Dębica 3:4 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
16  2017-11-11 GRANICA Stubno(b) pauza ---
16  2017-11-11 BŁĘKITNI Ropczyce 0:5 POLONIA Przemyśl zobacz ›
16  2017-11-11 RZEMIEŚLNIK Pilzno 1:5 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
16  2017-11-11 KS Wiązownica 0:0 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
16  2017-11-11 UNIA Nowa Sarzyna(b) 1:1 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
16  2017-11-11 SOKÓŁ Sieniawa 8:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
16  2017-11-11 PIAST Tuczempy 1:1 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
17  2017-11-18 EKOBALL Sanok(b) 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
17  2017-11-18 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 1:1 PIAST Tuczempy zobacz ›
17  2017-11-18 SOKÓŁ Nisko 0:2 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
17  2017-11-18 WISŁOKA Dębica(b) 3:1 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
17  2017-11-18 IZOLATOR Boguchwała 5:1 KS Wiązownica zobacz ›
17  2017-11-18 POLONIA Przemyśl 5:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
17  2017-11-18 BŁĘKITNI Ropczyce 17:00
17  2017-11-18 WISŁOK Strzyżów(b) 2:5 GRANICA Stubno(b) relacja ›
17  2017-11-18 WISŁOK Wiśniowa 2:1 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
18  2018-04-18 WISŁOK Wiśniowa 3:1 GRANICA Stubno(b) zobacz ›
18  2018-04-18 LKS Pisarowce 2:2 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
18  2018-04-18 WISŁOK Strzyżów(b) 0:3 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
18  2018-04-18 RZEMIEŚLNIK Pilzno 17:00
18  2018-04-18 POLONIA Przemyśl 1:3 KS Wiązownica zobacz ›
18  2018-04-18 IZOLATOR Boguchwała 2:1 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
18  2018-04-18 WISŁOKA Dębica(b) 0:0 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
18  2018-04-18 SOKÓŁ Nisko 2:0 PIAST Tuczempy zobacz ›
18  2018-04-18 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 1:3 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
19  2018-05-16 GRANICA Stubno(b) IGLOOPOL Dębica 17:00
19  2018-05-16 GŁOGOVIA Głogów Małopolski LKS Pisarowce 17:00
19  2018-05-16 SOKÓŁ Nisko EKOBALL Sanok(b) 17:00
19  2018-05-16 PIAST Tuczempy 0:0 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
19  2018-05-16 SOKÓŁ Sieniawa IZOLATOR Boguchwała 17:00
19  2018-05-16 UNIA Nowa Sarzyna(b) POLONIA Przemyśl 17:00
19  2018-05-16 KS Wiązownica 17:00
19  2018-05-16 RZEMIEŚLNIK Pilzno WISŁOK Strzyżów(b) 17:00
19  2018-05-16 BŁĘKITNI Ropczyce WISŁOK Wiśniowa 17:00
20  2018-03-24 LKS Pisarowce 2:0 GRANICA Stubno(b) relacja ›
20  2018-03-24 IGLOOPOL Dębica BŁĘKITNI Ropczyce 17:00
20  2018-03-24 WISŁOK Wiśniowa RZEMIEŚLNIK Pilzno 17:00
20  2018-03-24 WISŁOK Strzyżów(b) KS Wiązownica 17:00
20  2018-03-24 UNIA Nowa Sarzyna(b) 17:00
20  2018-03-24 POLONIA Przemyśl SOKÓŁ Sieniawa 17:00
20  2018-03-24 IZOLATOR Boguchwała PIAST Tuczempy 17:00
20  2018-03-24 WISŁOKA Dębica(b) 0:0 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
20  2018-03-24 SOKÓŁ Nisko 3:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
21  2018-03-31 SOKÓŁ Nisko 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
21  2018-03-31 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 0:3 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
21  2018-03-31 EKOBALL Sanok(b) 2:4 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
21  2018-03-31 PIAST Tuczempy 2:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
21  2018-03-31 SOKÓŁ Sieniawa 17:00
21  2018-03-31 UNIA Nowa Sarzyna(b) 0:0 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
21  2018-03-31 KS Wiązownica 2:3 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
21  2018-03-31 RZEMIEŚLNIK Pilzno 2:2 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
21  2018-03-31 BŁĘKITNI Ropczyce 0:0 GRANICA Stubno(b) relacja ›
22  2018-04-07 LKS Pisarowce 0:3 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
22  2018-04-07 GRANICA Stubno(b) 1:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno relacja ›
22  2018-04-07 IGLOOPOL Dębica 1:1 KS Wiązownica zobacz ›
22  2018-04-07 WISŁOK Wiśniowa 4:0 UNIA Nowa Sarzyna(b) zobacz ›
22  2018-04-07 WISŁOK Strzyżów(b) 1:2 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
22  2018-04-07 PIAST Tuczempy 17:00
22  2018-04-07 POLONIA Przemyśl 1:1 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
22  2018-04-07 IZOLATOR Boguchwała 4:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
22  2018-04-07 WISŁOKA Dębica(b) 2:3 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
23  2018-04-14 WISŁOKA Dębica(b) 4:0 LKS Pisarowce zobacz ›
23  2018-04-14 SOKÓŁ Nisko 2:3 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
23  2018-04-14 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 1:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
23  2018-04-14 EKOBALL Sanok(b) 17:00
23  2018-04-14 PIAST Tuczempy 1:1 WISŁOK Strzyżów(b) zobacz ›
23  2018-04-14 SOKÓŁ Sieniawa 2:1 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
23  2018-04-14 UNIA Nowa Sarzyna(b) 1:1 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
23  2018-04-14 RZEMIEŚLNIK Pilzno 2:2 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
23  2018-04-15 KS Wiązownica 2:0 GRANICA Stubno(b) relacja ›
24  2018-04-21 LKS Pisarowce 1:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
24  2018-04-21 BŁĘKITNI Ropczyce 2:6 KS Wiązownica zobacz ›
24  2018-04-21 IGLOOPOL Dębica 3:1 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
24  2018-04-21 WISŁOK Wiśniowa 2:1 PIAST Tuczempy zobacz ›
24  2018-04-21 WISŁOK Strzyżów(b) 0:1 EKOBALL Sanok(b) zobacz ›
24  2018-04-21 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 17:00
24  2018-04-21 POLONIA Przemyśl 0:0 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
24  2018-04-21 IZOLATOR Boguchwała 1:1 WISŁOKA Dębica(b) zobacz ›
24  2018-04-22 GRANICA Stubno(b) 3:1 UNIA Nowa Sarzyna(b) relacja ›
25  2018-04-25 IZOLATOR Boguchwała LKS Pisarowce 17:00
25  2018-04-25 WISŁOKA Dębica(b) POLONIA Przemyśl 17:00
25  2018-04-25 SOKÓŁ Nisko 17:00
25  2018-04-25 GŁOGOVIA Głogów Małopolski WISŁOK Strzyżów(b) 17:00
25  2018-04-25 EKOBALL Sanok(b) WISŁOK Wiśniowa 17:00
25  2018-04-25 PIAST Tuczempy IGLOOPOL Dębica 17:00
25  2018-04-25 SOKÓŁ Sieniawa GRANICA Stubno(b) 16:00
25  2018-04-25 UNIA Nowa Sarzyna(b) BŁĘKITNI Ropczyce 17:00
25  2018-04-25 KS Wiązownica RZEMIEŚLNIK Pilzno 17:00
26  2018-04-28 LKS Pisarowce KS Wiązownica 17:00
26  2018-04-28 RZEMIEŚLNIK Pilzno UNIA Nowa Sarzyna(b) 17:00
26  2018-04-28 BŁĘKITNI Ropczyce SOKÓŁ Sieniawa 17:00
26  2018-04-28 IGLOOPOL Dębica EKOBALL Sanok(b) 17:00
26  2018-04-28 WISŁOK Wiśniowa GŁOGOVIA Głogów Małopolski 17:00
26  2018-04-28 WISŁOK Strzyżów(b) SOKÓŁ Nisko 17:00
26  2018-04-28 WISŁOKA Dębica(b) 17:00
26  2018-04-28 POLONIA Przemyśl IZOLATOR Boguchwała 17:00
26  2018-04-29 GRANICA Stubno(b) PIAST Tuczempy 16:00
27  2018-05-05 POLONIA Przemyśl LKS Pisarowce 17:00
27  2018-05-05 IZOLATOR Boguchwała 17:00
27  2018-05-05 WISŁOKA Dębica(b) WISŁOK Strzyżów(b) 17:00
27  2018-05-05 SOKÓŁ Nisko WISŁOK Wiśniowa 17:00
27  2018-05-05 GŁOGOVIA Głogów Małopolski IGLOOPOL Dębica 17:00
27  2018-05-05 EKOBALL Sanok(b) GRANICA Stubno(b) 11:00
27  2018-05-05 PIAST Tuczempy BŁĘKITNI Ropczyce 17:00
27  2018-05-05 SOKÓŁ Sieniawa RZEMIEŚLNIK Pilzno 17:00
27  2018-05-05 UNIA Nowa Sarzyna(b) KS Wiązownica 17:00
28  2018-05-12 LKS Pisarowce UNIA Nowa Sarzyna(b) 17:00
28  2018-05-12 KS Wiązownica SOKÓŁ Sieniawa 17:00
28  2018-05-12 RZEMIEŚLNIK Pilzno PIAST Tuczempy 17:00
28  2018-05-12 BŁĘKITNI Ropczyce EKOBALL Sanok(b) 17:00
28  2018-05-12 GRANICA Stubno(b) GŁOGOVIA Głogów Małopolski 16:00
28  2018-05-12 IGLOOPOL Dębica SOKÓŁ Nisko 17:00
28  2018-05-12 WISŁOK Wiśniowa WISŁOKA Dębica(b) 17:00
28  2018-05-12 WISŁOK Strzyżów(b) IZOLATOR Boguchwała 17:00
28  2018-05-12 POLONIA Przemyśl 17:00
29  2018-05-19 LKS Pisarowce 17:00
29  2018-05-19 POLONIA Przemyśl WISŁOK Strzyżów(b) 17:00
29  2018-05-19 IZOLATOR Boguchwała WISŁOK Wiśniowa 17:00
29  2018-05-19 WISŁOKA Dębica(b) IGLOOPOL Dębica 17:00
29  2018-05-19 SOKÓŁ Nisko GRANICA Stubno(b) 15:00
29  2018-05-19 GŁOGOVIA Głogów Małopolski BŁĘKITNI Ropczyce 17:00
29  2018-05-19 EKOBALL Sanok(b) RZEMIEŚLNIK Pilzno 17:00
29  2018-05-19 PIAST Tuczempy KS Wiązownica 17:00
29  2018-05-19 SOKÓŁ Sieniawa UNIA Nowa Sarzyna(b) 17:00
30  2018-05-26 LKS Pisarowce SOKÓŁ Sieniawa 17:00
30  2018-05-26 UNIA Nowa Sarzyna(b) PIAST Tuczempy 17:00
30  2018-05-26 KS Wiązownica EKOBALL Sanok(b) 17:00
30  2018-05-26 RZEMIEŚLNIK Pilzno GŁOGOVIA Głogów Małopolski 17:00
30  2018-05-26 BŁĘKITNI Ropczyce SOKÓŁ Nisko 17:00
30  2018-05-26 GRANICA Stubno(b) WISŁOKA Dębica(b) 15:00
30  2018-05-26 IGLOOPOL Dębica IZOLATOR Boguchwała 17:00
30  2018-05-26 WISŁOK Wiśniowa POLONIA Przemyśl 17:00
30  2018-05-26 WISŁOK Strzyżów(b) 17:00
31  2018-05-30 WISŁOK Strzyżów(b) LKS Pisarowce 17:00
31  2018-05-30 WISŁOK Wiśniowa 17:00
31  2018-05-30 POLONIA Przemyśl IGLOOPOL Dębica 17:00
31  2018-05-30 IZOLATOR Boguchwała GRANICA Stubno(b) 14:00
31  2018-05-30 WISŁOKA Dębica(b) BŁĘKITNI Ropczyce 17:00
31  2018-05-30 SOKÓŁ Nisko RZEMIEŚLNIK Pilzno 17:00
31  2018-05-30 GŁOGOVIA Głogów Małopolski KS Wiązownica 17:00
31  2018-05-30 EKOBALL Sanok(b) UNIA Nowa Sarzyna(b) 17:00
31  2018-05-30 PIAST Tuczempy SOKÓŁ Sieniawa 17:00
32  2018-06-02 LKS Pisarowce PIAST Tuczempy 17:00
32  2018-06-02 SOKÓŁ Sieniawa EKOBALL Sanok(b) 17:00
32  2018-06-02 UNIA Nowa Sarzyna(b) GŁOGOVIA Głogów Małopolski 17:00
32  2018-06-02 KS Wiązownica SOKÓŁ Nisko 17:00
32  2018-06-02 RZEMIEŚLNIK Pilzno WISŁOKA Dębica(b) 17:00
32  2018-06-02 BŁĘKITNI Ropczyce IZOLATOR Boguchwała 17:00
32  2018-06-02 GRANICA Stubno(b) POLONIA Przemyśl 11:00
32  2018-06-02 IGLOOPOL Dębica 17:00
32  2018-06-02 WISŁOK Wiśniowa WISŁOK Strzyżów(b) 17:00
33  2018-06-09 WISŁOK Wiśniowa LKS Pisarowce 17:00
33  2018-06-09 WISŁOK Strzyżów(b) IGLOOPOL Dębica 17:00
33  2018-06-09 GRANICA Stubno(b) 14:00
33  2018-06-09 POLONIA Przemyśl BŁĘKITNI Ropczyce 17:00
33  2018-06-09 IZOLATOR Boguchwała RZEMIEŚLNIK Pilzno 17:00
33  2018-06-09 WISŁOKA Dębica(b) KS Wiązownica 17:00
33  2018-06-09 SOKÓŁ Nisko UNIA Nowa Sarzyna(b) 17:00
33  2018-06-09 GŁOGOVIA Głogów Małopolski SOKÓŁ Sieniawa 17:00
33  2018-06-09 EKOBALL Sanok(b) PIAST Tuczempy 17:00
34  2018-06-16 LKS Pisarowce EKOBALL Sanok(b) 17:00
34  2018-06-16 PIAST Tuczempy GŁOGOVIA Głogów Małopolski 17:00
34  2018-06-16 SOKÓŁ Sieniawa SOKÓŁ Nisko 17:00
34  2018-06-16 UNIA Nowa Sarzyna(b) WISŁOKA Dębica(b) 17:00
34  2018-06-16 KS Wiązownica IZOLATOR Boguchwała 17:00
34  2018-06-16 RZEMIEŚLNIK Pilzno POLONIA Przemyśl 17:00
34  2018-06-16 BŁĘKITNI Ropczyce 17:00
34  2018-06-16 GRANICA Stubno(b) WISŁOK Strzyżów(b) 13:45
34  2018-06-16 IGLOOPOL Dębica WISŁOK Wiśniowa 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-23 SANOCZANKA Święte 3:1 GRANICA Stubno(b) zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-12 PIAST Tuczempy 2:1 GRANICA Stubno(b) zobacz ›
2017-07-15 MOTOR Grochowce 1:1 GRANICA Stubno(b) zobacz ›
2017-07-18 GRANICA Stubno(b) 1:1 SAN Hureczko zobacz ›
2017-07-22 GRANICA Stubno(b) 1:1 PŁOMIEŃ Morawsko zobacz ›
2017-07-29 GRANICA Stubno(b) 5:0 MKS Kańczuga zobacz ›
2018-02-03 GRANICA Stubno(b) 1:0 PŁOMIEŃ Morawsko zobacz ›
2018-02-10 GRANICA Stubno(b) 3:2 LKS Skołoszów(s) zobacz ›
2018-02-17 PŁOMIEŃ Morawsko 3:2 GRANICA Stubno(b) zobacz ›
2018-02-24 GRANICA Stubno(b) 0:4 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2018-03-03 PIAST Tuczempy 0:0 GRANICA Stubno(b) zobacz ›
2018-03-06 GRANICA Stubno(b) 3:2 STRUMYK Malawa zobacz ›
2018-03-09 GRANICA Stubno(b) 0:9 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska zobacz ›

Reklama

Ostatnie spotkanie

GRANICA Stubno(b)UNIA Nowa Sarzyna(b)
GRANICA Stubno(b) 3:1 UNIA Nowa Sarzyna(b)
2018-04-22, 15:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

SOKÓŁ SieniawaGRANICA Stubno(b)
SOKÓŁ Sieniawa   GRANICA Stubno(b)
2018-04-25, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
IZOLATOR Boguchwała - LKS Pisarowce
WISŁOKA Dębica(b) - POLONIA Przemyśl
SOKÓŁ Nisko -
GŁOGOVIA Głogów Małopolski - WISŁOK Strzyżów(b)
EKOBALL Sanok(b) - WISŁOK Wiśniowa
PIAST Tuczempy - IGLOOPOL Dębica
SOKÓŁ Sieniawa - GRANICA Stubno(b)
UNIA Nowa Sarzyna(b) - BŁĘKITNI Ropczyce
KS Wiązownica - RZEMIEŚLNIK Pilzno

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
LKS Pisarowce 1:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno
BŁĘKITNI Ropczyce 2:6 KS Wiązownica
IGLOOPOL Dębica 3:1 SOKÓŁ Sieniawa
WISŁOK Wiśniowa 2:1 PIAST Tuczempy
WISŁOK Strzyżów(b) 0:1 EKOBALL Sanok(b)
GŁOGOVIA Głogów Małopolski
POLONIA Przemyśl 0:0 SOKÓŁ Nisko
IZOLATOR Boguchwała 1:1 WISŁOKA Dębica(b)
GRANICA Stubno(b) 3:1 UNIA Nowa Sarzyna(b)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 650
ogółem: 2 186 274

statystyki szczegółowe