Transfery

LATO 2018

Przyszli:  LEW Kacper, FIGIELA Mateusz (koniec wyp. - LKS Nakło), SENEJKOW Andrzej (koniec wyp. CRESOVIA Kalników), GAWRON Lucjan (koniec wyp. - ORZEŁ Torki), LEW Artur, FICEK Jakub,  (koniec wyp. AGRO Chotyniec), WIERZBICKI Karol (koniec wyp. - CRASNOVIA Krasne)
Mogą przyjść: pomocnik, napastnik, obrońca, bramkarz
Ubyli: PEMPUŚ Patryk (koniec wyp. - POLONIA Przemyśl), WRÓBEL Karol (koniec wyp. - JKS Jarosław), SIERŻĘGA Bogusław(?), KLEPACKI Bartłomiej (GWIAZDA Wielkie Oczy), KALAWSKI Mateusz (wyjazd za granicę), ŻOCH Karol (wyjazd za granicę)

Mogą odejść: POLNY Jacek

ZIMA 2018

Przyszli: SIERŻĘGA Bogusław (POGOŃ Leżajsk - grający trener), POLNY Jacek (skrócenie wypożyczenia - Cresovia Kalników), KALAWSKI Mateusz (POLONIA Przemyśl), PEMPUŚ Patryk (POLONIA Przemyśl - wypożyczenie)
Mogą przyjść:
Ubyli: BŁASZCZYK Mariusz (trener / zawodnik - DYNOVIA Dynów), CHMIELOWSKI Jarosław (koniec wyp. - LKS Skołoszów), WIERZBICKI Karol (obowiązki zawodowe / CRASNOVIA Krasne - wypożyczenie), GRABIEC Michał (???), ANDREASIK Patryk (JKS Jarosław)

LATO 2017

Przyszli: MIKULEC Kamil (powrót z wypożyczenia), CHMIELOWSKI Jarosław (LKS Skołoszów), ŚWIST Mateusz (Stal Rzeszów), MIKULEC Damian (Motor Grochowce), WRÓBEL Karol (JKS Jarosław - wypożyczenie), ANDREASIK Patryk (Resovia Rzeszów - wypożyczenie)
Ubyli: FIGIELA Mateusz (LKS Nakło - wypożyczenie),
LEW Kacper(LKS Nakło - wypożyczenie), GAWRON Lucjan (Orzeł Torki - wypożyczenie), SENEJKOW Andrzej (Cresovia Kalników), STYŚ Adrian (nie wznowił treningów), OSMOŁA Damian (LKS Nakło - wypożyczenie), POLNY Jacek (Cresovia Kalników - wypożyczenie), GRABIEC Michał (Sanoczanka Święte - wypożyczenie), GRABAS Krzysztof (kontuzja)

ZIMA 2017

Przyszli: OZIBKO Bartosz (powrót po kontuzji - wznowienie treningów), WRÓBEL Karol (JKS Jarosław - wypożyczenie), ŻOCH Kornel (junior)
Ubyli:

LATO 2016

Przyszli: WAWRO Mateusz (wznowił treningi), POLNY Jacek (Czuwaj Przemyśl), GRABIEC Michał (Pogoń - Sokół Lubaczów), FEDYK Dominik (junior), KOT Damian (junior)
Mogą przyjść:
Ubyli: MIKULEC Kamil (Orzeł Przeworsk - roczne wypożyczenie), OZIBKO Bartosz (kontuzja), WAWRO Mateusz (kontuzja w trakcie rundy), SZMUC Mateusz (nie wznowił treningów)

ZIMA 2016

Przyszli: GAWRON Lucjan (junior), OSMOŁA Damian (junior), SZMUC Mateusz (junior)
Mogą przyjść:
Ubyli: WAWRO Mateusz (nie wznowił treningów)

LATO 2015

Przyszli: KUŹMA Artur (Polonia Przemyśl), MIKULEC Kamil (MKS Radymno),
Mogą przyjść:
Ubyli: TOPOROWSKI Mateusz (koniec wyp. - Stal Rzeszów), TOKARZ Grzegorz (LKS Skołoszów ---> MKS Radymno), KALAWSKI Mateusz (przedłużenie wyp. do Polonii Przemyśl)

ZIMA 2015

Przyszli: FIGIELA Mateusz (juniorzy), ŻOCH Karol (juniorzy), LACH Mateusz (wznowił treningi), TOPOROWSKI Mateusz (Piast Tuczempy; Stal Rzeszów)
Mogą przyjść: obrońca
Ubyli: KALAWSKI Mateusz (Polonia Przemyśl)

LATO 2014

Przyszli: WIERZBICKI Karol (Hetman Laszki), GRABAS Krzysztof (wznowił treningi)
Mogą przyjść:
Ubyli: CWYNAR Jacek (Bizon Medyka), GAWRON Kamil (Orzeł Torki), ZIELENKIEWICZ Daniel - trener, LEW Dawid (nie wznowił treningów)

ZIMA 2014

Przyszli: KALAWSKI Mateusz (Cresovia Kalników)
Mogą przyjść:
Ubyli: ZAJĄC Łukasz (MKS Radymno), SANOCKI Maciej (LKS Ujkowice), BIEGA Arkadiusz (Orzeł Torki), GRABAS Krzysztof (nie wznowił treningów)

LATO 2013:

Przyszli: Kolczak Dawid, Styś Adrian, Gawron Kamil (wszyscy z juniorów), Świdrak Krzysztof (wznowił treningi), Senejków Andrzej (Cresovia Kalinków), Hajduk Igor (Cresovia Kalników), Sanocki Maciej(Czuwaj Przemyśl)
Mogą przyjść: napastnik
Ubyli: Lasek Dariusz (Czuwaj Przemyśl)

ZIMA 2013:

Przyszli: Dariusz Lasek (Pogórze Rokietnica)
Mogą przyjść:
Ubyli: Marcin Frankiewicz(wyjazd za granicę), Piotr Kędzierski(wyjazd na studia)

SANOCZANKA ŚwięteGRANICA Stubno(s)
SANOCZANKA Święte 1:3 GRANICA Stubno(s)
2018-07-20, 18:00:00
ŚWIĘTE

GRANICA Stubno(s)KS Wiązownica
GRANICA Stubno(s)   KS Wiązownica
2018-07-28, 17:00:00

POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów - BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
CZUWAJ Przemyśl(b) - SAN Hureczko
ŁĘK Ostrów(b) - START Pruchnik
MKS Kańczuga - MKS Radymno
BŁĘKITNI Grzęska(b) - GRANICA Stubno(s)
PŁOMIEŃ Morawsko - SANOCZANKA Święte
LKS Skołoszów - MOTOR Grochowce
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) - HURAGAN Gniewczyna

GRANICA Stubno(s) 2:0 GWIAZDA Wielkie Oczy(b)
SANOCZANKA Święte 1:3 GRANICA Stubno(s)
GRANICA Stubno(s) KS Wiązownica
GRANICA Stubno(s) PŁOMIEŃ Morawsko