W daleką podróż do Kańczugi!

• autor: krystek42, 2012-05-17 13:16

MKS KAŃCZUGA  -  GRANICA STUBNO

SOBOTA (TJ.19.05) GODZ.17.30

STADION W KAŃCZUDZE!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU>>>

Już w najbliższą sobotę Granica podejmować będzie spadkowicza z IV ligi - MKS Kańczuga.

Spotkanie to o tyle będzie ciekawe, że Granica chcą wykorzystać korzystny terminarz dla niej w tym tygodniu (czyt. mecz Huragan - Sokół), przy ewentualnej wygranej z Kańczugą może wskoczyć na podium i zająć pozycję na której obecnie znajduje się Huragan oraz utrzymać świetną passę meczów bez porażki.Po ubiegłotygodniowej wygranej z Wólczanką morale w drużynie na pewno wzrosły,więc spodziewać się można że zawodnicy ze Stubna dadzą z siebie 110%.

Natomiast podopiecznym Zbigniewa Kuliga w tej rudzie się nie wiedzie.Na dotychczas 10 rozegranych spotkań MKS zremisował aż 8 oraz poniósł dwie porażki ze spadkowiczami z Kosienic i Medyki.Na domiar złego słaba dyspozycja doprowadziła do tego, że zespół z Kańczugi ma tylko 3 punkty przewagi na strefą spadkową i jeżeli na następny sezon nie chcą występować w A - klasie grupy przeworskiej muszą zacząć seryjnie zdobywać punkty bo wciąż nie wiadomo ile zespołów z IV ligi spadnie do jarosławskiej okręgówki.

Przypomnijmy ,że poprzednie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Granicy 3-2.

GRANICA Stubno(s)MKS Kańczuga
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
2018-11-17, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SANOCZANKA Święte 6:1 BŁĘKITNI Grzęska(b)
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) 2:2 BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów 4:1 HURAGAN Gniewczyna
MOTOR Grochowce 1:3 PŁOMIEŃ Morawsko