Jedenastka sezonu 2011/12!

• autor: krystek42, 2012-06-26 16:56

Sezon 2011/12 za nami! Czas więc podsumować zmagania zespołów V ligi.Zaczynamy od "jedenastki sezonu 2011/12".

Zaznaczam że poniższa jedenastka jest stworzona tylko i wyłącznie w wyniku moich obserwacji,relacji kibiców oraz typów gazety "Życie podkarpackie"!

więcej w rozwinięciu>>>

Ustawienie: 1-4-3-3

Trener sezonu:Tomasz Wojtas (Huragan):stworzył zespół oparty na młodych wyróżniających się zawodnikach w Huraganie.Zarówno jego podejście do zawodników jak i poświecenie dla zespołu doprowadziło Huragan do 3.miejsca.Trener młodego pokolenia który w przyszłości może naprawdę wiele osiągnąć!

bramkarz:

- Jerzy Domina (Bizon Medyka): kolejny świetny sezon w wykonaniu tego doświadczonego zawodnika.Jego spokój i świetne interwencje nie pomogły w utrzymaniu Bizona w "okręgówce",ale wg mojej skromnej oceny to właśnie J.Domina zasłużył na miano najlepszego bramkarza sezonu!

obrona:

- Daniel Gaweł (MKS Kańczuga): rycerz jakich mało.Jego dyspozycja zarówno w obronie jak i w ataku przyćmiła osiągnięcia niektórych napastników w V lidze.Na potwierdzenie tych słów wystarczy zajrzeć tylko na statystyki tego zawodnika: w 23 spotkaniach zdobył aż 13 bramek.Obrońca jakich mało.Świetna forma doprowadziła do tego , że otrzymał opaskę kapitana!

-Sebastian Padiasek (Sokół Sieniawa): prawdziwa podpora defensywy Sokoła.Jego świetna gra doprowadziła że Sokół stracił tylko 17 bramek w przeciągu całego sezonu.Oby tak dalej!

-Mirosław Jabłoński (Syrenka Roźwienica): doświadczony stoper mający na swoim koncie na III i IV ligowych boiskach,odnalazł się w okręgówce i był wyróżniającą się postacią w zespole z Roźwienicy,grając na swoim poziomie do którego nas przyzwyczaił.

- Łukasz Gurak (Huragan):człowiek od czarnej roboty,a jak wiemy tacy są w zespole najbardziej potrzebni.Jeżeli utrzyma dyspozycję w następnym sezonie na pewno odezwą się zespoły z wyższych lig.

pomocnicy:

Mariusz Błaszczyk (Granica): jego przybycie w przerwie zimowej do Granicy całkowicie zmieniło oblicze tego zespołu.Jego świetna współpraca z Tomaszem Harłaczem doprowadziła do tego,że Granica z zespołu znajdującego się w strefie spadkowej zakończyła sezon na 4 miejscu.Bezprecedensowy transfer nr 1 w przerwie zimowej.

Grzegorz Bojarski (Cresovia): powiem krótko:gracz sezonu w Krzeszowicach.Jego świetna dyspozycja w przeciągu całego sezonu nie pomogła w utrzymaniu Cresovii.Strzelił 10 bramek,a sezon zakończył z hat-trickiem w meczu z Bizonem.

Dariusz Trojnar (Miękisz Nowy):jeden z braci Trojnarów,który stanowił siłę napędową Miękisza.Jak dla mnie największa niespodzianka tego sezonu.20 bramek dla swojego zespołu robi wrażenie!

napastnicy:

Tomasz Wilusz (Sokół Sieniawa):król strzelców V ligi.Jeżeli utrzyma skuteczność na boiskach IV ligi to długo miejsca w Sokole nie zagrzeje.

Krzysztof Mirek (Huragan Gniewczyna):w Orle się nie sprawdził,ale w Huraganie to już zupełnie inna bajka.Swoją uporczywością i wolą walki doprowadził Huragan do trzeciego miejsca na podium.

Wojciech Kuzioła (Tęcza Kosienice):duet jaki stworzył wraz z Fabianem Buczyńskim mogłyby pozazdrościć niejeden zespoły.Młodzieżowiec,który zasługuje na odkrycie sezonu w okręgówce.Tym samym potwierdza że Tęcza ma patent na szkolenie młodych napastników(czyt.Damian i Fabian Buczyńscy).Jego 25 bramek strzelonych w ubiegłym sezonie poskutkowało transferem do Pogórza Rokietnica!

GRANICA Stubno(s)MKS Kańczuga
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
2018-11-17, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SANOCZANKA Święte 6:1 BŁĘKITNI Grzęska(b)
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) 2:2 BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów 4:1 HURAGAN Gniewczyna
MOTOR Grochowce 1:3 PŁOMIEŃ Morawsko