Granica remisuje z liderem!

• autor: krystek42, 2013-04-28 18:52

XX kolejka

Stubno, 28.04.13r., godz.16.00

Cieszy punkt – styl nie do końca!

GRANICA StubnoWÓLCZANKA Wólka Pełk. 1 – 1 (0 – 1)

0-1 Pietluch K. 1'

1-1 Ozibko(asysta Błaszczyk) 85'

GRANICA: Lasek – Gielarowski(65’Klepacki), Ozibko, Tokarz, Zając – Harłacz(c), Błaszczyk, Poszur, Wawro(85’Jartym), Kot W.(46’Kędzierski), Cwynar(86’ Lew K.)

WÓLCZANKA: Groch(c) – Rybkiewicz, Goń, Pieluch T., Misiło(70’Bober),Poprawa A., Poprawa B., Bojarski(80’Hala), Padiasek(10’ Szczepański), Boratyn(83’Kowalczyk), Pieluch K.

Sędzia główny: KLUZ Paweł (Przeworsk)

Sędziowie boczni: SOLAK Dariusz – WINIARZ Sylwester (Przeworsk)

Niedzielne spotkanie nienajlepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, bowiem już w 1 minucie gry, graczom Granicy przydarzyła się głupia strata piłki w środku pola poczym jeden z zawodników Wólczanki uruchomił Krzysztofa Pietlucha, a ten zrobił to, co do niego należało.

Granica starała się otrząsnąć po tym nokaucie, ale pierwszej połowie nie zanosiło się na to.

Zgoła w innej sytuacji byli zawodnicy gości, którzy chcieli za wszelką cenę strzelić kolejną bramkę, jednak nie udało im się to. W pierwszej połowie gra Granicy nie wyglądała za dobrze, zawodnikom przydarzało się za dużo strat piłek.

Sytuacja na boisku uległa poprawie w drugiej połowie. To Granica narzuciła styl, a sporo ożywienia wniosło wejście powracającego Piotra Kędzierskiego. Czas upływał, a Granica w dalszym ciągu próbowała uzyskać korzystny rezultat,lecz bez skutku.We wszystkich sytuacjach, jakie mieli gospodarze brakowało najważniejszej rzeczy, a mianowicie wykończenia. Dopiero przesunięcie Grzegorza Tokarza bliżej bramki gości poskutkowało. Po jednym z dośrodkowań Mariusza Błaszczyka z rzutu rożnego, piłkę w bramce Grocha umieścił strzałem głową Bartosz Ozibko, dla którego jest to już 3.trafienie w rundzie wiosennej!

GRANICA Stubno(s)MKS Kańczuga
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
2018-11-17, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SANOCZANKA Święte 6:1 BŁĘKITNI Grzęska(b)
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) 2:2 BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów 4:1 HURAGAN Gniewczyna
MOTOR Grochowce 1:3 PŁOMIEŃ Morawsko