Niewygodny Skołoszów na przeszkodzie...

• autor: krystek42, 2013-08-22 11:24

na zdj. W poprzednim sezonie na boisku w Stubnie walki nie brakowało, ale  to Granica wygrała. Teraz to Skołoszów będzie gospodarzem! Jaki będzie wynik tego spotkania - przekonamy się w sobotę!

Już w najbliższą sobotę (tj.24.08) o godz.17.00 na stadionie w Skołoszowie, Granica w ramach 3. kolejki o mistrzostwo V ligi podejmować będzie tamtejszy - LKS!
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie!

Zespół ze Skołoszowa już od ponad 10 - ciu lat przypina sobie łatkę bardzo solidnego ligowca w "okręgówce". Pokazał to również poprzedni sezon, w którym podopieczni Rajmunda Gorczycy zajeli wysokie 5. miejsce. Również sezon 2013/14 rozpoczęli w imponującym stylu pokonując na "dzień dobry" Pogórze Rokietnica, zaś w ubiegłej kolejce po bardzo dobrym spotkaniu przegrali z Wiązownicą 1 - 0, a bramka została stracona po stałym fragmencie.
W chwili obecnej po dwóch kolejkach Skołoszów z dorobkiem 3 punktów zajmuje 7.miejsce jednak nie warto przykładać do tego większej wagi, gdyż sezon jest dopiero w początkowej fazie.
Zarówno kadrowo jak i ogranizacyjnie gospodarze najbliższego spotaknia mogą być z siebie dumni. Z zespołu wprawdzie nikt nie ubył, a do zespołu dołączył Wojciech Pilawa, który ma za zadanie rządzić w drugiej linii i wspomagać groźne trio: Buczkowski M. - Chmielowski - Buczkowski K. Ważnym ogniwem w zespole ze Skołoszowa jest także ostoja defensywy, a w zasadzie bramki - brat w/w braci Buczkowskich, Damian, który już niejednokrotkie potwierdził swój fach i kunszt w V lidze. LKS Skołoszów może się także pochwalić bardzo ładną trybuną krytą.

Jeśli chodzi o zespół Granicy po niespodziewanym remisie z Kisielowem, piłkarze zapewne będą chcieć wynagrodzić sobie to niepowodzenie w meczu ze Skołoszowem - zadanie trudne ale do wykonania, tylko każdy z zawodników musi dać od siebie maksimum możliwości, poprawić celowniki i zagrać na podobnie jak z Radymnem albo i jeszcze lepiej. Ten nadchodzący mecz będzie takim małym wyznacznikiem - na co kogo stać. Trzeba zagrać z charakterem i pokazać rywalowi "lwi pazur". Wiem, że niektórzy mogą uznać, że łatwo się pisze, a całkiem inaczej jest wyjść na boisko i to pokazać. Niemniej jednak wierzymy, że uda się osiągnąć korzystny rezultat w meczu ze Skołoszowem i z uśmiechami kibice, zawodnicy, sztab i zarząd wrócą z tego pojedynku do domu!

DO BOJU GRANICO!!!!

autor: ~Mariusz54 2013-08-23 09:03:33

avatar "Granica" może podejmować rywala na własnym, a nie na jego boisku. Odpowiedź: Jeśli coś Panu nie pasuje, proszę sobie samemu pisać zapowiedzi i sobie czytać. Ja nie jestem polonistą i pisze tak jak ja uważam. Jakoś zawsze tak pisałem i nikomu to nie przeszkadzało. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam!

GRANICA Stubno(s)MKS Kańczuga
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
2018-11-17, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SANOCZANKA Święte 6:1 BŁĘKITNI Grzęska(b)
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) 2:2 BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów 4:1 HURAGAN Gniewczyna
MOTOR Grochowce 1:3 PŁOMIEŃ Morawsko