IV KOLEJKA - WYNIKI..!

• autor: krystek42, 2014-08-30 19:27

Wiązownica nadal na czele! Podpoieczni B. Sierżęgi odnieśli zwycięstwo na ciężkim terenie w Gniewczynie i z kompletem punktów przewodzą stawce. W derbach gminy padł remis: Kisielów zremisował z Zorzą, choć było bardzo ciekawie. Miłą niespodzankę sprawił zespół z Lubaczowa, pokonując faworyzowany Motor z Grochowiec. Pierwszy punkt w tym sezonie zdobyła Kańczuga remisując z Sanoczanką. Bardzo ciekawie było w Piwodzie, ale dopiero po meczu, który został przerwany w 88', kiedy to M. Przeszłowski opluł jednego z kibiców i otrzymał czerwony kartonik. Później wywiązała się szamotanina, a do akcji musiała wkroczyć policja. Swoje spotkania gładko wygrała Granica  i Start. Ci drudzy pokonali Płomień w Morawsku, gdzie o punkty bardzo trudno!

WYNIKI IV KOLEJKI:
SOBOTA, 30.08:

MKS Radymno - ROZTOCZE Narol, 1 - 0 (Szpunar K.)
POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów - MOTOR Grochowce, 3 - 0 (Łeski J. x3)

SANTOS Piwoda - BŁĘKITNI Grzęska, 4 - 2 * mecz przerwany w 88 min. (Niemaczak R. x2, Iwańśki M., Trojnar M. - Harpula K., Maj K.)
MKS Kańczuga - SANOCZANKA Święte, 2 - 2 (Cichy D. x2 - Gawłowski K., Kuźlak M.)

NIEDZIELA, 31.08:
HURAGAN Gniewczyna - KS Wiązownica, 2 - 4 (Hanejko J. x2 - Hołub M. x2, Kardynał K., Misiag P.)
KS Kisielów-Pełnatycze - ZORZA Zarzecze, 1 - 1 (samobójcza - Majkutowski W.)
GRANICA Stubno - CZUWAJ Przemyśl, 4 - 1 (Błaszczyk M. x2, Tokarz G., Senejkow A. - Łaskarzewski K.)
PŁOMIEŃ Morawsko - START Pruchnik, 1 - 4 (Skiba A. - Mikłasz Mac. x2, Wojtowicz J., Pańko R.)

PLUS kolejki: Wyróżnienie to wędruje do Jakuba Łeskiego z Pogoni - Sokół Lubaczów, za hat - trick w meczu z ekipą z Grochowiec, tym samym potwierdzając swój instynkt strzelecki. Dzięki jego trzem bramkom lubaczowianie wygrali bezproblemowo 3-0 pewnie inkasując trzy punkty! GRATULUJEMY !

GRANICA Stubno(s)MKS Kańczuga
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
2018-11-17, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SANOCZANKA Święte 6:1 BŁĘKITNI Grzęska(b)
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) 2:2 BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów 4:1 HURAGAN Gniewczyna
MOTOR Grochowce 1:3 PŁOMIEŃ Morawsko