XVII KOLEJKA - PARY..!

• autor: krystek42, 2015-03-26 18:37

XVII kolejka będzie istnym świętem dla kibiców lokalnego futbolu. Począwszy od 'meczu przyjaźni' czyli pojedynku Czuwaju z Radymnem, poprzez pojedynek zespołów z ziemi przemyskiej Motor - Granica i kończywszy na spotkaniu Sanoczanka - Start. W tym pierwszym spotkaniu z pewnością będzie można liczyć na kibiców - to oni zapewne stworzą świetną atmosferę na trybunach. Mecz ten będzie mieć również inny aspekt - zespół z Radymna prowadzi niedoszły trener Czuwaju - Daniel Zielenkiewicz, w przeszłości także zawodnik zespołu z Zasania. W niedzielę natomiast ciekawie zapowiada się spotkanie w Grochowcach. Tam miejscowy Motor podejmować będzie Granicę. Niemniej ciekawiej będzie zapewne w Zarzeczu - broniąca się przed spadkiem zagra o pełną pulę z aspirującą po zimowych wzmocnieniach Kańczugą. Lider z Wiązownicy coraz bardziej czuje na plechach oddech rywali i nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę, a rywal jest nie wygodny - KS Kisielów. Na koniec 17. kolejki w Świętem Sanoczanka żądna rewanżu za porażkę z poprzedniej rundy zmierzy się ze Startem - oba zespoły wygrały na inaugurację wiosny i będą chciały podtrzymać tą ścieżkę.

PARY XVII KOLEJKI:

SOBOTA, 28.03:
CZUWAJ Przemyśl - MKS Radymno, godz. 15.00
POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów - HURAGAN Gniewczyna, godz. 15.00

NIEDZIELA, 29.03:

MOTOR Grochowce - GRANICA Stubno, godz. 15.00
ROZTOCZE Narol - SANTOS Piwoda, godz. 15.00
ZORZA Zarzecze - MKS Kańczuga, godz. 15.00
KS Wiązownica - KS Kisielów - Pełnatycze, godz. 15.00
BŁĘKITNI Grzęska - PŁOMIEŃ Morawsko, godz. 15.30
SANOCZANKA Święte - START Pruchnik, godz. 16.00

GRANICA Stubno(s)MKS Kańczuga
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
2018-11-17, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SANOCZANKA Święte 6:1 BŁĘKITNI Grzęska(b)
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) 2:2 BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów 4:1 HURAGAN Gniewczyna
MOTOR Grochowce 1:3 PŁOMIEŃ Morawsko