Granica Stubno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Informacja

Serwis informacyjny Granicy Stubno informuje, że wszelkie komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników, którzy wyrażają swoje zdanie na stronie klubu. My, jako administratorzy strony nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych komentarzy. Ponadto, wszelkie treści o charakterze wulgarnym, obraźliwym czy zmierzające do nienawiści nie zostaną podane po publicznej wiadomości.

Informujemy także, że wszelkie treści zamieszczane na stronie są własnością intelektualną autorów i obowiązuje bezwzględny zakaz ich kopiowania bez uzyskania zgody!

Strona działa od 2008 - 08 - 14

Redakcja

Aktualności

Zagrajmy z pasją i z przekonaniem, że potrafimy!

  • autor: krystek42, 2015-04-09 20:25

Już w nadchodzącą sobotę (tj. 11.04) na stadionie przemyskiego CZUWAJU pojawi się zespół GRANICY Stubno, który zagra o pełną pulę przy ul. 22 Stycznia! Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 16.00!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

ZBIÓRKA POD BUDYNKIEM SZKOŁY - 14.15!

więcej w rozwinięciu>>>>>

Każda porażka prowadzi do zwycięstwa! To właśnie z takim nastawieniem i jednocześnie postanowieniem muszą przystąpić do najbliższego spotkania zawodnicy drużyny ze Stubna. Dwie wiosenne 'jaskółki' w postaci porażek z Motorem i Wiązownicą bez strzelonej bramki w dodatku, spowodowały napływ krytyki i niezadowolenia ze strony kibiców. Z tym jednak, że w obu spotkaniach gra wyglądała w miarę solidnie, a Granica w obu przypadkach została skarcona za chęć uzyskania trafienia, które pozwoliłoby złapać kontakt w meczu. Trener Błaszczyk ma nadal nakreśloną wizję, którą wpaja swoim zawodnikom czy to na treningu czy w odprawach przedmeczowych!

Sytuacja zespołów, które w sobotnie popołudnie wybiegną na murawę stadionu w Przemyślu od początku rundy ma się podobnie. Na 9 możliwych do zdobycia punktów - zdobyli po jednym oczku. W lepszej sytuacji jest jednak Granica, która ma dość bezpieczną przewagę nad strefą spadkową - tego nie można powiedzieć o 'Harcerzykach'. Widmo spadku zaczyna mieć coraz większe oczy, a rywale nie próżnują i zdobywają punkty. Podobnie rzecz się miała w dwóch ostatnich sezon - gdy to z dużym udziałem sprzyjającego losu, pozostawali w V lidze.

Kadrowo, ekipa Czuwaju pozostała praktycznie w takim samym zestawieniu jak w rundzie jesiennej, a do zespołu po przerwie dołączył Maciej Fudali, który miał grać w zespole Motoru Grochowce. Jeżeli mowa o zawodnikach, to warto przypomnieć sylwetki ważnych postaci tego zespołu: do takich z pewnością należą Przemysław Jakubowski - doświadczony obrońca, kapitan zespołu, Janusz Aleksander - solidny bramkarz czy duet napastników Paweł Przytuła - Rafał Gniatek. Ten drugi był nawet królem strzelców w sezonie 2010/2011, kiedy to zespół z Zasania awansował do IV ligi. Właśnie IV liga w Przemyślu jest już tylko wspomnieniem...

Spotkanie Czuwaju z Granicą będzie mieć też aspekt sentymentalny. Powszechnie wiadomo, że to obecni zawodnicy drużyny ze Stubna, tj.: Tokarz, Klepacki, Błaszczyk czy Harłacz stawiali właśnie pierwsze kroki w przemyskim zespole.

Przerwa świąteczna pozwoliła złapać większy oddech. Miejmy nadzieję, że świąteczna radość utrzyma się także po sobotnim pojedynku - to będzie bardzo ważne spotkanie dla podopiecznych Mariusza Błaszczyka. Zwycięstwo pozwoli zbudować morale zespołu, które nie oszukujmy się są na bardzo niskim poziomie, bo nie tak wszyscy wyobrażali sobie początek rozgrywek. Teraz nadszedł czas by o tym zapomnieć i wstąpić na prostą drogę i ruszyć z werwą, która pozwoli rozpędzić lokomotywę ze Stubna!

DO BOJU GRANICO!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [381]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Ostatnie spotkanie

GRANICA Stubno(s)MKS Kańczuga
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
2018-11-17, 14:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
SANOCZANKA Święte 6:1 BŁĘKITNI Grzęska(b)
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) 2:2 BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów 4:1 HURAGAN Gniewczyna
MOTOR Grochowce 1:3 PŁOMIEŃ Morawsko
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
MKS Radymno 0:5 ŁĘK Ostrów(b)
START Pruchnik 3:0 CZUWAJ Przemyśl(b)
SAN Hureczko 0:2 POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 350, wczoraj: 714
ogółem: 2 307 323

statystyki szczegółowe