Granica Stubno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Informacja

Serwis informacyjny Granicy Stubno informuje, że wszelkie komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników, którzy wyrażają swoje zdanie na stronie klubu. My, jako administratorzy strony nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych komentarzy. Ponadto, wszelkie treści o charakterze wulgarnym, obraźliwym czy zmierzające do nienawiści nie zostaną podane po publicznej wiadomości.

Informujemy także, że wszelkie treści zamieszczane na stronie są własnością intelektualną autorów i obowiązuje bezwzględny zakaz ich kopiowania bez uzyskania zgody!

Strona działa od 2008 - 08 - 14

Redakcja

Aktualności

Podnieść się jeszcze bardziej i nie dać zaskoczyć!

  • autor: krystek42, 2015-04-16 18:32

Już w nadchodzącą niedzielę (tj. 19.04) zespół GRANICY Stubno na własnym obiekcie podejmować będzie aktualnie 11. drużynę w tabeli, beniaminka z grupy przeworskiej - ZORZĘ Zarzecze, której trenerem jest najmłodszy w stawce wszystkich szkoleniowców - 25 - letni Łukasz Laska!

Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 15.00!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

więcej w rozwinięciu>>>>>

Nadchodząca kolejka będzie swego rodzaju podsumowaniem. Za nami bowiem po jej zakończeniu będzie 2/3 sezonu - sezonu bardzo ciekawego i wyrównanego, sprawiającego różnorakie figle, w którym to każdy mógł wygrać z każdym. W Stubnie w nadchodzącą niedzielę po sobotnim spotkaniu z Czuwajem, zagości zespół Zorzy Zarzecze!

Po ubiegłotygodniowych zwycięstwach oba zespoły z pewnością podniosły swoje morale. O ile dla Zorzy spotkanie z Kisielowem miało wymiar bardziej symboliczny, gdyż to były lokalne derby, o tyle dla Granicy zwycięstwo z drużyną z Przemyśla było bardzo ważnym, żeby odbić się od tej serii niepowodzeń z początku rundy wiosennej.

Zespół Zorzy cały czas uczy się gry na poziomie V ligi. Mimo, że jest to już ich kolejna przygoda na tym szczeblu rozgrywkowym - to kadra w wyniku różnych sytuacji zmieniała się na przestrzeni lat. Podobnie jest i tym razem. Chcąc utrzymać się w 'okręgówce' włodarze klubu z Zarzecza postanowili zasilić zespół zawodnikami bardziej doświadczonymi. W tym celu do drużyny Zorzy przybyło trio z Pruchnika: bracia Kwolek oraz Dominik Pęcak, jeden z lepszych asystentów i strzelców A - klasy jarosławskiej - Jakub Gloc czy młody acz solidny obrońca przeworskiego Orła - Marcin Zagórski. Z kolei zespół opuścili zawodnicy, którzy postanowili zagrać na szczeblu niżej, jak choćby: Damian Gliniany, Krzysztof Ziętek czy Daniel Luch.

Podobnie jak i z początkiem poprzedniej rundy, start i tej można uznać za solidny w wykonaniu podopiecznych Łukasza Laski, bowiem zgromadzenie na swoim koncie 6 punktów, jest wynikiem bynajmniej zadowalającym, zważywszy patrząc przez wzgląd na to z kim mierzyli się zarzeczanie. Remisy z Radymnem czy Kańczugą pozwalają z optymizmem spoglądać w przyszłość. W Zarzeczu mają nadzieję, że w niepamięć odeszły spektakularną serię porażek w kolejkach nr 11 - 14, kiedy to nie potrafili oni zdobyć punktu, a nawet bramki, tracąc aż 14! Wówczas prawie wszyscy zaczęli powielać opinię, że Zorzę dopadły demony z przeszłości - co w ostateczności okazało się nieprawdą.

Zespołem dowodzi młody, ambitny trener, który sezon po rozpoczęciu pracy w klubie awansował z nim właśnie do V ligi. Jako ciekawostkę można podać, że poczuł się on na tyle związany z tamtejszą młodzieżą i miejscowością, iż postanowił stworzyć drużynę futsalu, by móc jeszcze bardziej i częściej spotykać się na zajęciach z tamtejszą młodzieżą.

Granica po wygranej z Czuwajem otrzęsła się z zimowego jeszcze letargu. Zwycięstwo to pozwoliło nabrać troszkę świeżości i pewności siebie, ale jak wiemy 'jedna jaskółka wiosny nie czyni'. By jeszcze bardziej wzbudzić stracone zaufanie kibiców, w najbliższą niedzielę trzeba udowodnić i wykrzesać z siebie to co najlepsze. Okazja będzie do tego dobra, gdyż Zorza rywalem z wyższej półki nie jest, ale nie wolno jej lekceważyć. Trzeba ją potraktować jak każdego innego, z koncentracją i solidną grą przez całe 90 minut!

DO BOJU GRANICO!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [396]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Ostatnie spotkanie

GRANICA Stubno(s)MKS Kańczuga
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
2018-11-17, 14:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
SANOCZANKA Święte 6:1 BŁĘKITNI Grzęska(b)
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) 2:2 BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów 4:1 HURAGAN Gniewczyna
MOTOR Grochowce 1:3 PŁOMIEŃ Morawsko
GRANICA Stubno(s) 1:0 MKS Kańczuga
MKS Radymno 0:5 ŁĘK Ostrów(b)
START Pruchnik 3:0 CZUWAJ Przemyśl(b)
SAN Hureczko 0:2 POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 534, wczoraj: 714
ogółem: 2 307 507

statystyki szczegółowe