III KOLEJKA - WYNIKI..!

• autor: krystek42, 2016-08-22 17:00

Trzecia kolejka przyniosła dość nieoczekiwane rezultaty. Z pewnością za takowy należy uznać wysoką porażkę Płomienia na własnym obiekcie z Huraganem 0-5. Rozegrany w środę mecz Promyk - Pogoń/Sokół, pozwolił podopiecznym W. Pisarza komplet punktów powieźć do Lubaczowa. Granica po dość trudnym spotkaniu wygrała w Grzęsce. Motor bez problemów rozprawił się z Granicznymi, zaś dwa trafienia uzyskał Artur Strzałkowski - trener gości. Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł zespół z Kisielowa, który na własnym obiekcie pokonał Sanoczankę. Kolejny komplet punktów zapisał na swoim koncie piwodziański Santos, który pokonał Fenix. Dwóch rezerwowych zapewniło 3 punkty Kańczudze w Węgierce. San, który do końca powalczył ze Skołoszowem, został nagrodzony i wygrał swój pierwszy mecz.

ŚRODA, 17.08. - AWANSEM:

PROMYK Urzejowice - POGOŃ/SOKOŁ Lubaczów, 0-3 (Czerski D., Polucha D., Grudowski B.)

SOBOTA, 20.08.:

PŁOMIEŃ Morawsko - HURAGAN Gniewcztna, 0-5 (Jagieła Ł. x2, Mirek K., Rachfał P., sam.)
BŁĘKITNI Grzęska - GRANICA Stubno, 2-4 (Kulpa M., Kyciński J. - Błaszczyk M., Klepacki B., Osmoła D., Żoch K.)

NIEDZIELA, 21.08.:

LZS Kisielów/Pełnatycze - SANOCZANKA Święte, 3-0 (Wilczek M., Stecko R., Kiełbasa J.)
GRANICZNI Krowica - MOTOR Grochowce, 1-4 (Chomczyszyn P. - Strzałkowski A., x2, Buksa R., Jabłoński M.)
SANTOS Piowda - FENIX Leszno, 1-0 (Broda G.)
KS Węgierka - MKS Kańczuga, 0-3 (Cichy D., x2, Borcz Ł.)
SAN Hureczko - LKS Skołoszów, 3-2 (Kubas G., Kijanka P., Fedak A. - Pacuła A., sam.)

Ilość bramek w kolejce: 31
Średnia bramek na mecz: 3,875

PLUS KOLEJKI: W 3. kolejce sezonu plus dla Sanu Hureczko - za pierwsze historyczne zwycięstwo na boiskach V ligi! GRATULUJEMY!

NAJCIEKAWSZY MECZ: SAN Hureczko - LKS Skołoszów, 3-2 (Kubas G., Kijanka P., Fedak A. - Pacuła A., sam.)