Wśród wielu szans - dziś Twoja jest!

• autor: krystek42, 2017-10-25 19:59

W nadchodzącą sobotę(tj. 28.10.) podopieczni Mariusza Błaszczyka rozegrają mecz 14. kolejki o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W ostatni weekend października do Stubna przyjedzie Izolator Boguchwała - 7. zespół obecnego sezonu.

Początek spotkania o godz. 14.00!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przed zawodnikami klubów IV ligi podkarpackiej 14. kolejka zmagań! Dla wszystkich będzie to jedna z ostatnich okazji do poreperowania swoich stanów punktowych przed zbliżającą się przerwą zimową pomiędzy rundami, której start planowany jest na 10 marca 2018 roku.

W sobotnie popołudnie w Stubnie zjawi się drużyna Izolatora Boguchwała, jednego z bardziej doświadczonych rywali w ligowej stawce - w ostatnich latach wymieniany w grupie drużyn do awansu do III ligi, którą "Izolacja" utraciła w wyniku reorganizacji rozgrywek, jak kilka pozostałych ekip z terenów ziemi podkarpackiej.

Obecnie trwający sezon miał, a właściwe ma być tym, w którym Izolator wróci w szeregi III ligi, ale po 13 - stu rozegranych kolejkach nic na to nie wskazuje, choć strata do lidera - Sokoła Sieniawa - wynosi tylko lub aż 10 punktów. Na chwilę obecną podopieczni Tomasza Głąba, który w przerwie letniej zastąpił Andrzeja Szymańskiego, plasują się na 7. lokacie z dorobkiem 23 punktów. Złożyło się na to 7 - zwycięstw, 2 - remisy oraz 4 - porażki. W ostatnich tygodniach "Izolacja" wysoko pokonywała: Wisłok Strzyżów (4-0), Cosmos Nowotaniec (5-1) oraz Igloopol Dębicę (3-0), a także raz zremisowała (2-2) z Wisłokiem Wiśniowa.

W kadrze najbliższego rywala Granicy można znaleźć zawodników z naprawdę ciekawymi CV w swoim dorobku. Wystarczy wymienić tu nazwiska takich zawodników jak: Michał Bogacz, który przez większość swojej przygody był związany ze Stalą Stalowa Wola, Zbigniew Dąbek, kapitan drużyny Konrad Cupryś, grający swego czasu w Polonii Przemyśl - Mateusz Skała czy tercet napastników: Róg, Szczoczarz, Szymański. Całość sprawia, że na papierze Izolator ma bardzo mocny skład.

Granica po remisowym pojedynku w Dębicy z Wisłoką podejmuje się kolejnego wyzwania, jakim jest stawienie czoła drużynie z Boguchwały. Po podopiecznych Mariusza Błaszczyka widać, że są żądni zwycięstw i punktów. Najlepszą ku temu okazją są pojedynki na własnym obiekcie. By piłkarze Granicy po sobotnim meczu dopisali do swojego konta muszą rozegrać kolejne, mądre spotkanie w swoim wykonaniu - ambitnie, z pełnym zaangażowaniem, skutecznie i z wolą walki. W grę muszą kolokwialnie mówiąc "włożyć serce"! Liga ta pokazuje, że wystarczy jedna, dobra a co ważniejsze wykorzystana okazja by móc się cieszyć z ligowej zdobyczy. Drużyna jest tego świadoma i  wie co ma robić!

BROŃ NAŁADOWANA! - DO BOJU GRANICO!

WISŁOK Strzyżów(b)GRANICA Stubno(b)
WISŁOK Strzyżów(b) 2:5 GRANICA Stubno(b)
2017-11-18, 13:45:00

GRANICA Stubno(b)PŁOMIEŃ Morawsko