"Izolacja" przekroczyła "Granicę" bez problemu...

• autor: krystek42, 2017-10-28 17:11

XIV kolejka IV ligi podkarpackiej,
Stubno, 28.10.2017r., godz. 14.00,
Wybici w pierwszej połowie!

GRANICA Stubno - IZOLATOR Boguchwała 0 - 4 (0 - 3)
0-1 Bogacz 9'
0-2 Szymański 23'
0-3 Zieliński 25'
0-4 Szymański 61'

GRANICA: Wierzbicki - Styś(46' Wróbel), Ozibko, Klepacki, Hajduk - Harłacz(c), Mikulec K., Mikulec D.(65' Poszpur), Błaszczyk(82' Chmielowski), Żoch Karol(46' Żoch Kornel) - Świst(65' Andreasik)

IZOLATOR: Lewandowski - Szkolnik, Bogacz, Dąbek, Gajdek(72' Wilk) - Cupryś(c)(80' Worosz), Zieliński, Puc(60' Rębisz), Kachniarz(60' Skała), Szczoczarz(70' Domin) - Szymański(70' Róg)

Klepacki(Granica)

sędzia główny - ZAJĄC Dawid (Ropczyce)
sędziowie asystenci - ŻEGLEŃ Leszek oraz KISIEL Maciej (obaj Ropczyce)

Drużyna Izolatora Boguchwała bez problemu rozprawiła się z beniaminkiem ze Stubna. To przyjezdni od pierwszej do ostatniej minuty nadawali tonu grze, byli zespołem, który lepiej operował piłką.

Przyjezdni od początku rzucili się do ataków. Pierwszy z nich zakończył się dla nich bramką z 9 minuty. Dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie wykończył Michał Bogacz i dał prowadzenie Izolacji. Kolejne dwa trafienia dla drużyny z Boguchwały padły w odstępie dwóch minut. Najpierw Szymański wykorzystał dośrodkowanie Puca i głową pokonał Wierzbickiego, a chwilę później niezdecydowanie linii obrony i bramkarza miejscowych wykorzystał Szczoczarz, który lobem dośrodkował do Zielińskiego, a ten bez problemu umieścił piłkę w bramce. Gospodarze najlepszą okazję mieli w 29' - kiedy z akcją wyszedł Mateusz Świst, ale po raz n - ty w tej rundzie jego uderzenie zatrzymało się na słupku.

W drugiej części gry mający pod kontrolą spotkanie goście spokojnie rozgrywali swoje akcje. Gospodarze z kolei podjęli próbę zdobycia honorowego trafienia, ale żadna z prób nie przyniosła efektu - choć takowe mieli, jak choćby Błaszczyk, Kornel Żoch czy Andreasik. Przyjezdni czwarty i ostatni cios zadali w 61' kiedy kontrę Izolacji wykończył Szymański, ale mogli się pokusić o wygraną większą ilością bramek.

SANOCZANKA ŚwięteGRANICA Stubno(s)
SANOCZANKA Święte 1:3 GRANICA Stubno(s)
2018-07-20, 18:00:00
ŚWIĘTE