Granica Stubno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Informacja

Serwis informacyjny Granicy Stubno informuje, że wszelkie komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników, którzy wyrażają swoje zdanie na stronie klubu. My, jako administratorzy strony nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych komentarzy. Ponadto, wszelkie treści o charakterze wulgarnym, obraźliwym czy zmierzające do nienawiści nie zostaną podane po publicznej wiadomości.

Informujemy także, że wszelkie treści zamieszczane na stronie są własnością intelektualną autorów i obowiązuje bezwzględny zakaz ich kopiowania bez uzyskania zgody!

Strona działa od 2008 - 08 - 14

Redakcja

Aktualności

"Małe derby" z Polonią!

  • autor: krystek42, 2017-11-02 12:24

W nadchodzącą sobotę (tj. 4.11.) podopieczni Mariusza Błaszczyka wybiorą się do położonego niedaleko Przemyśla, by tam w ramach 15. kolejki IV ligi podkarpackiej zmierzyć się z czołowym zespołem tejże ligi - Polonią.

Początek spotkania o godz. 11.00!

więcej w rozwinięciu>>>>>

 

Ostatnia prosta, ostatnie spotkania, ostatnie szanse na zdobycie punktów w 2017 roku. Trzy ostatnie kolejki zadecydują o ostatecznym układzie tabeli przed przerwą zimową i dadzą odpowiedź na pewne nurtujące pytania.

Pierwszy weekend listopada to czas na 15. serię gier o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W niej to, w sobotnie przedpołudnie podopieczni Mariusza Błaszczyka zmierzą się z Polonią w Przemyślu.

Gospodarze to kolejny, bardzo solidny ligowiec z jakim przyjdzie zmierzyć się Granicy. Podopieczni Pawła Załogi, w ostatnich latach podobnie jak kilka innych zespołów ze stawki balansuje na poziomie III i IV ligi. 

W obecnym sezonie Polonia w 14 dotychczasowych spotkaniach zgromadziła 31 punktów i plasuje się na wysokim, 3. miejscu, ze stratą 3 punktów do prowadzącego Rzemieślnika. W Przemyślu nie ukrywają bowiem, że chcieliby wrócić w szeregi drużyn III ligi, co sprawia, że walka o awans będzie toczyć się do ostatniej kolejki. Zespół Polonii bardzo okazale prezentuje się na własnym obiekcie - w sześciu rozegranych spotkaniach sześciokrotnie wygrywał. Podobnie rzecz ma się w ostatnich tygodniach: wszystkie cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem Polonii. 

Drużyna z Przemyśla swoją kadrę opiera na zawodnikach, których sprowadziła jeszcze w poprzednim sezonie, natomiast w letnim okienku dokonano lekkich uzupełnień. O sile przemyskiej "Barcelonki" stanowią Marcin Sobol, Krystian Kazek, Mateusz Wanat oraz jeden z lepszych napastników IV ligi - Paweł Piątek, na którym to głownie spoczywa obowiązek zdobywania bramek. 

Ostatni ligowy pojedynek dla podopiecznych Mariusza Błaszczyka nie był udany. Trener wspólnie z zawodnikami miał tydzień czasu na analizę i wyciągnięcie odpowiednich wniosków z porażki z Izolatorem. Co prawda, spotkanie z Polonią do łatwych należeć nie będzie, ale zespół Granicy nie raz już udowadniał, by nie skreślać ich przed wcześnie. Drużyna w nadchodzącym spotkaniu musi pokazać wolę walki, determinację, ale co ważniejsze ustrzec się błędów, które to w głównej mierze odbierają im punkty. Piłkarze muszą się pilnować, być zdyscyplinowani taktycznie, ale i także podejmować właściwe decyzje. Od nich zależeć się przebieg spotkania. Nikt z piłkarzy pomimo ostatniego niepowodzenia nie może zwiesić głowy, ale pokazać, że drzemie w nich duch walki, który pozwoli odmienić sytuację. Tylko, każdy musi dołożyć do tego swoją cegiełkę, która pozwoli zbudować mur na solidnych fundamentach!

Z WIAR, AMBICJĄ I SERCEM WŁOŻONYM W GRĘ! DO BOJU GRANICO!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [170]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Ostatnie spotkanie

START PruchnikGRANICA Stubno(s)
START Pruchnik 3:0 GRANICA Stubno(s)
2018-10-13, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

GRANICA Stubno(s)SAN Hureczko
GRANICA Stubno(s)   SAN Hureczko
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Skołoszów - BŁĘKITNI Grzęska(b)
PŁOMIEŃ Morawsko - BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) - MKS Kańczuga
HURAGAN Gniewczyna - ŁĘK Ostrów(b)
MOTOR Grochowce - CZUWAJ Przemyśl(b)
SANOCZANKA Święte - POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów
MKS Radymno - START Pruchnik
GRANICA Stubno(s) - SAN Hureczko

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
BŁĘKITNI Grzęska(b) 1:1 PŁOMIEŃ Morawsko
BIAŁO - CZERWONI Kaszyce 2:0 MKS Radymno
START Pruchnik 3:0 GRANICA Stubno(s)
SAN Hureczko 1:1 SANOCZANKA Święte
POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów 2:1 MOTOR Grochowce
CZUWAJ Przemyśl(b) 1:4 HURAGAN Gniewczyna
ŁĘK Ostrów(b) 1:2 GWIAZDA Wielkie Oczy(b)
MKS Kańczuga 4:1 LKS Skołoszów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 430, wczoraj: 584
ogółem: 2 276 939

statystyki szczegółowe