Granica Stubno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Informacja

Serwis informacyjny Granicy Stubno informuje, że wszelkie komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników, którzy wyrażają swoje zdanie na stronie klubu. My, jako administratorzy strony nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych komentarzy. Ponadto, wszelkie treści o charakterze wulgarnym, obraźliwym czy zmierzające do nienawiści nie zostaną podane po publicznej wiadomości.

Informujemy także, że wszelkie treści zamieszczane na stronie są własnością intelektualną autorów i obowiązuje bezwzględny zakaz ich kopiowania bez uzyskania zgody!

Strona działa od 2008 - 08 - 14

Redakcja

Aktualności

Halo, halo, tu ziemia - czyli mecz z Cosmosem!

  • autor: krystek42, 2017-11-09 17:17

W nadchodzącą sobotę (tj. 11.11.) zespół Granicy Stubno rozegra swój ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością. Podopiecznym Mariusza Błaszczyka w 16. kolejce o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej przyjdzie się zmierzyć z byłym III - ligowcem - drużyną Cosmosu Nowotaniec.

Początek spotkania o godz. 14.00!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

więcej w rozwinięciu>>>>>

W zawodowej piłce - przerwa na mecze reprezentacji, gdzie ważyć się będą losy awansu na MŚ w Rosji - w niższych ligach batalia o ligowe punkty, które rozstrzygać będą o układzie tabeli i szansach poszczególnych zespołów podczas wiosennych zmagań.

Do Stubna w Narodowe Święto Niepodległości zawita ekipa z Nowotańca. Rywale jeszcze nie tak dawno występowali w III lidze (z mniejszym i większym powodzeniem), zapisując się tym samym złotymi zgłoskami na kartkach historii swojej miejscowości - dziś znajdują się na całkiem odmiennym biegunie.

Ekipa Cosmosu po przejściu prawdziwej rewolucji kadrowej w przerwie letniej - z kadry zespołu, który występował w sezonie 2016/2017 zostało jedynie dwóch zawodników - niepewnego startu w obecnych rozgrywkach, kompletowaniu kadry niemal na ostatnią chwilę i wielu innych problemów sprawia, że podopieczni Janusza Sieradzkiego na swoim koncie mają zero punktów i zajmują ostatnią pozycję w ligowej tabeli. W dotychczasowych spotkania drużyna z Nowotańca zdobyła 11 bramek, ale straciła najwięcej z całej stawki - 56. Wbrew temu co mówi tabela i statystyki, wcale tak nie jest - drużyna z Nowotańca już nie raz pokazała w tym sezonie, że w piłkę grać potrafi i niektóre zespoły musiały się sporo napocić by wygrać z Cosmosem.

Trener Janusz Sieradzki, który kompletował kadrę niemal od zera, miał jednak dwóch oddanych Cosmosowi zawodników od których rozpoczynał budowę nowej drużyny - mowa tu o Szymonie Pluskiwku i Piotrze Laskowskim - "prawym i lewym płucu" tej drużyny. W kadrze jest również kilku zawodników, którzy mają za sobą występy zarówno w III i IV lidze.

Granica znajduje się w nieco podobnym położeniu jak Cosmos, z tym, że drużyna ze Stubna ma na swoim koncie 9 punktów. Jednak ostatnie wyniki (dwie porażki po 4-0) nie mogą napawać optymizmem. Dlatego podopieczni Mariusza Błaszczyka musi czym prędzej zmazać plamę po swoich ostatnich występach, zagrać z werwą, polotem, a co ważniejsze ambitnie - bo grając ambitnie można nadrobić braki piłkarskie, a tym samym osiągać korzystne rezultaty. Drużyna musi grać mądrze, dokładnie, ale przede wszystkim stwarzać sytuacje bramkowe, po których padać będą bramki.Cel jest tylko jeden, spotkanie do najłatwiejszych należeć nie będzie, ale bez patrzenia w tabelę - siła tkwi w prostocie i w jedności. Granico, bądź jak jeden zdrowy organizm!

WALECZNIE, AMBITNIE, BROŃ NA RAMIĘ - DO BOJU GRANICO!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [167]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Ostatnie spotkanie

START PruchnikGRANICA Stubno(s)
START Pruchnik 3:0 GRANICA Stubno(s)
2018-10-13, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

GRANICA Stubno(s)SAN Hureczko
GRANICA Stubno(s)   SAN Hureczko
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Skołoszów - BŁĘKITNI Grzęska(b)
PŁOMIEŃ Morawsko - BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) - MKS Kańczuga
HURAGAN Gniewczyna - ŁĘK Ostrów(b)
MOTOR Grochowce - CZUWAJ Przemyśl(b)
SANOCZANKA Święte - POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów
MKS Radymno - START Pruchnik
GRANICA Stubno(s) - SAN Hureczko

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
BŁĘKITNI Grzęska(b) 1:1 PŁOMIEŃ Morawsko
BIAŁO - CZERWONI Kaszyce 2:0 MKS Radymno
START Pruchnik 3:0 GRANICA Stubno(s)
SAN Hureczko 1:1 SANOCZANKA Święte
POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów 2:1 MOTOR Grochowce
CZUWAJ Przemyśl(b) 1:4 HURAGAN Gniewczyna
ŁĘK Ostrów(b) 1:2 GWIAZDA Wielkie Oczy(b)
MKS Kańczuga 4:1 LKS Skołoszów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 408, wczoraj: 584
ogółem: 2 276 917

statystyki szczegółowe