OFICJALNIE: Mariusz Błaszczyk nie jest już trenerem Granicy!

• autor: krystek42, 2017-11-30 18:45

fot. Łukasz Solski

Z dniem 1.12.2017 roku Zarząd Klubu Granicy Stubno podziękował Mariuszowi Błaszczykowi - dotychczasowemu trenerowi, za pełnienie funkcji trenera drużyny seniorskiej, a także za reprezentowanie barw Granicy. Rozstanie nastąpiło w dobrej atmosferze.

Mariusz Błaszczyk do drużyny ze Stubna dołączył w przerwie zimowej sezonu 2011/12. Przed sezonem 2014/2015 objął także funkcję I trenera drużyny, z którą w sezonie 2016/17 wywalczył historyczny awans do IV ligi. Podczas swojego sześcioletniego pobytu w Stubnie były już trener Granicy zdobył w jej barwach 102 bramki (korona Króla Strzelców w sezonie 2014/15 - 28 bramek) i zanotował 77 asyst.

Trener Błaszczyk za pośrednictwem strony internetowej pragnie podziękować zawodnikom, działaczom i całej społeczności Granicy, za 6 lat dobrej i owocnej współpracy.

W imieniu całej społeczności Granicy pragniemy serdecznie podziękować trenerowi Błaszczykowi, za wspaniałe chwile, za historyczny awans, za pozostawione zdrowie na boisku, za wspaniałe występy okraszone pięknymi bramkami! SERDECZNE I WIELKIE DZIĘKI TRENERZE ZA WSZYSTKO CO ZROBIŁEŚ NA RZECZ KLUBU I DLA NAS, JEDNOCZEŚNIE ŻYCZĄC CI WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W DALSZEJ PRZYGODZIE Z FUTBOLEM!

...

WISŁOK Strzyżów(b)GRANICA Stubno(b)
WISŁOK Strzyżów(b) 2:5 GRANICA Stubno(b)
2017-11-18, 13:45:00