OFICJALNIE: Nowy trener Granicy!

• autor: krystek42, 2017-12-18 20:46

fot. Bogusław Sierżęga (na pierwszym planie) w Granicy będzie grającym trenerem,  radymno.pl

Oficjalnie, nowym szkoleniowcem Granicy Stubno został - Bogusław Sierżęga! Zastąpił on na tym stanowisku Mariusza Błaszczyka.

Bogusław Sierżęga to dobrze znany lokalnej społeczności zawodnik i trener. Swoje pierwsze kroki w piłkarskiej przygodzie stawiał w Stubnie w Granicy, której jest wychowankiem - tym samym jest to jego powrót do korzeni. W ostatnich latach prowadził on takie zespoły jak: Pogoń Leżajsk, KS Wiązownica czy Orzeł Przeworsk, a w przeszłości miał okazję występować w takich drużynach jak Stal Stalowa Wola czy Zagłębie Sosnowiec.

W Granicy będzie pełnił funkcję grającego trenera.

Nowego trenera serdecznie witamy w zespole oraz życzymy wielu sukcesów i wygranych oraz owocnej współpracy z zawodnikami i Zarządem Klubu!

...

SANOCZANKA ŚwięteGRANICA Stubno(s)
SANOCZANKA Święte 1:3 GRANICA Stubno(s)
2018-07-20, 18:00:00