Granica Stubno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Informacja

Serwis informacyjny Granicy Stubno informuje, że wszelkie komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników, którzy wyrażają swoje zdanie na stronie klubu. My, jako administratorzy strony nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych komentarzy. Ponadto, wszelkie treści o charakterze wulgarnym, obraźliwym czy zmierzające do nienawiści nie zostaną podane po publicznej wiadomości.

Informujemy także, że wszelkie treści zamieszczane na stronie są własnością intelektualną autorów i obowiązuje bezwzględny zakaz ich kopiowania bez uzyskania zgody!

Strona działa od 2008 - 08 - 14

Redakcja

Aktualności

Znaleźć właściwą drogę!

  • autor: krystek42, 2018-04-20 10:53

W najbliższą niedzielę (tj. 22.04.) podopieczni Bogusława Sierżęgi rozegrają swój drugi mecz na własnym obiekcie w rundzie wiosennej. Granica Stubno w ramach 24. kolejki o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej podejmować będą w Stubnie, beniaminka, mistrza klasy okręgowej Stalowa Wola z poprzedniego sezonu - Unię Nowa Sarzyna!

Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 15.00!
Serdecznie zapraszamy!

więcej w rozwinięciu>>>>>

Kolejka, goni kolejkę, kibice otrzymują potężną dawkę emocji, ale i sytuacja ligowa w walce o różne cele nabiera rumieńców. Taki obrót sprawia zwiastuje, że do samego końca możemy być świadkami różnych przetasowań i zmian!

Przed nami 24. kolejka. W jednym z spotkań tej serii zmagań, zespół Granicy Stubno na własnym obiekcie podejmować będzie Unię Nowa Sarzyna. Najbliższy rywal podopiecznych Bogusława Sierżęgi to znana na Podkarpaciu marka - jeszcze nie tak dawno, drużyna ta z powodzeniem rywalizowała na trzecioligowym froncie.

Unia w obecnie trwającym sezonie, w 20 - stu rozegranych spotkaniach, zgromadziła na swoim koncie 17 punktów, na które złożyło się 3 zwycięstwa, 8 remisów i 9 porażek. Podopieczni trenera Sroki w rundzie wiosennej rozegrali dotychczas 4 spotkania, w których dwukrotnie odnieśli remisy oraz dwukrotnie przegrali.

W porównaniu do rundy jesiennej, kadrowo zespół uległ jedynie kosmetycznym zmianom. Drużynę opuścili co prawda Andrzej Sobota i Patryk Kwaśniak, zaś kontuzja z gry wyeliminowała Krzysztofa Bigasa, ale do drużyny wrócił po pobycie w Sokole Sieniawa Jacek Flis, który niewątpliwie jest dużym wzmocnieniem drugiej linii Unii. Jest to tym samym powrót wychowanka do zespołu. Jako ciekawostkę należy dodać, że niemal cała kadra zespołu z Nowej Sarzyny składa się z wychowanków tego klubu.

Z wartościowych postaci, wiodących grę należy wyróżnić oprócz wspomnianego Flisa, także: Wojciecha Filipa, Eryka Sarzyńskiego, Marcina Żurawia, czy skutecznego w ostatnich meczach środkowego obrońcę Arkadiusza Klocka.

Granica po ostatnich niepowodzeniach, będzie miała doskonałą okazję do rehabilitacji, zwłaszcza, ze grać będzie na własnym obiekcie. Po porażkach w Wiązownicy i Wiśniowej, zespół na nowo musi zyskać wiarę we własne możliwości i umiejętności, bo te w zespole drzemią i to nie małe. W spotkaniu z Unią każdy z zawodników musi wykazać się maksymalnym zaangażowaniem, skupieniem, ale przede wszystkim niesamowitą wolą walki o uzyskanie jak najlepszego wyniku. Każdy z zawodników osiemnastki meczowej musi dać od siebie wartość dodaną, by pomóc zespołowi w realizacji wyznaczonych celów - bo te są do zrealizowania. Niechaj szczęście uśmiechnie się w końcu do Granicy!

DO BOJU! ZWARCI I GOTOWI DO WALKI O LIGOWE PUNKTY! GRANICO, WALCZ!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [106]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Ostatnie spotkanie

START PruchnikGRANICA Stubno(s)
START Pruchnik 3:0 GRANICA Stubno(s)
2018-10-13, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

GRANICA Stubno(s)SAN Hureczko
GRANICA Stubno(s)   SAN Hureczko
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Skołoszów - BŁĘKITNI Grzęska(b)
PŁOMIEŃ Morawsko - BIAŁO - CZERWONI Kaszyce
GWIAZDA Wielkie Oczy(b) - MKS Kańczuga
HURAGAN Gniewczyna - ŁĘK Ostrów(b)
MOTOR Grochowce - CZUWAJ Przemyśl(b)
SANOCZANKA Święte - POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów
MKS Radymno - START Pruchnik
GRANICA Stubno(s) - SAN Hureczko

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
BŁĘKITNI Grzęska(b) 1:1 PŁOMIEŃ Morawsko
BIAŁO - CZERWONI Kaszyce 2:0 MKS Radymno
START Pruchnik 3:0 GRANICA Stubno(s)
SAN Hureczko 1:1 SANOCZANKA Święte
POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów 2:1 MOTOR Grochowce
CZUWAJ Przemyśl(b) 1:4 HURAGAN Gniewczyna
ŁĘK Ostrów(b) 1:2 GWIAZDA Wielkie Oczy(b)
MKS Kańczuga 4:1 LKS Skołoszów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 454, wczoraj: 617
ogółem: 2 273 020

statystyki szczegółowe