Znaleźć właściwą drogę!

• autor: krystek42, 2018-04-20 10:53

W najbliższą niedzielę (tj. 22.04.) podopieczni Bogusława Sierżęgi rozegrają swój drugi mecz na własnym obiekcie w rundzie wiosennej. Granica Stubno w ramach 24. kolejki o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej podejmować będą w Stubnie, beniaminka, mistrza klasy okręgowej Stalowa Wola z poprzedniego sezonu - Unię Nowa Sarzyna!

Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 15.00!
Serdecznie zapraszamy!

Kolejka, goni kolejkę, kibice otrzymują potężną dawkę emocji, ale i sytuacja ligowa w walce o różne cele nabiera rumieńców. Taki obrót sprawia zwiastuje, że do samego końca możemy być świadkami różnych przetasowań i zmian!

Przed nami 24. kolejka. W jednym z spotkań tej serii zmagań, zespół Granicy Stubno na własnym obiekcie podejmować będzie Unię Nowa Sarzyna. Najbliższy rywal podopiecznych Bogusława Sierżęgi to znana na Podkarpaciu marka - jeszcze nie tak dawno, drużyna ta z powodzeniem rywalizowała na trzecioligowym froncie.

Unia w obecnie trwającym sezonie, w 20 - stu rozegranych spotkaniach, zgromadziła na swoim koncie 17 punktów, na które złożyło się 3 zwycięstwa, 8 remisów i 9 porażek. Podopieczni trenera Sroki w rundzie wiosennej rozegrali dotychczas 4 spotkania, w których dwukrotnie odnieśli remisy oraz dwukrotnie przegrali.

W porównaniu do rundy jesiennej, kadrowo zespół uległ jedynie kosmetycznym zmianom. Drużynę opuścili co prawda Andrzej Sobota i Patryk Kwaśniak, zaś kontuzja z gry wyeliminowała Krzysztofa Bigasa, ale do drużyny wrócił po pobycie w Sokole Sieniawa Jacek Flis, który niewątpliwie jest dużym wzmocnieniem drugiej linii Unii. Jest to tym samym powrót wychowanka do zespołu. Jako ciekawostkę należy dodać, że niemal cała kadra zespołu z Nowej Sarzyny składa się z wychowanków tego klubu.

Z wartościowych postaci, wiodących grę należy wyróżnić oprócz wspomnianego Flisa, także: Wojciecha Filipa, Eryka Sarzyńskiego, Marcina Żurawia, czy skutecznego w ostatnich meczach środkowego obrońcę Arkadiusza Klocka.

Granica po ostatnich niepowodzeniach, będzie miała doskonałą okazję do rehabilitacji, zwłaszcza, ze grać będzie na własnym obiekcie. Po porażkach w Wiązownicy i Wiśniowej, zespół na nowo musi zyskać wiarę we własne możliwości i umiejętności, bo te w zespole drzemią i to nie małe. W spotkaniu z Unią każdy z zawodników musi wykazać się maksymalnym zaangażowaniem, skupieniem, ale przede wszystkim niesamowitą wolą walki o uzyskanie jak najlepszego wyniku. Każdy z zawodników osiemnastki meczowej musi dać od siebie wartość dodaną, by pomóc zespołowi w realizacji wyznaczonych celów - bo te są do zrealizowania. Niechaj szczęście uśmiechnie się w końcu do Granicy!

DO BOJU! ZWARCI I GOTOWI DO WALKI O LIGOWE PUNKTY! GRANICO, WALCZ!

GRANICA Stubno(s)PŁOMIEŃ Morawsko
GRANICA Stubno(s) 0:2 PŁOMIEŃ Morawsko
2018-08-19, 17:00:00

BIAŁO - CZERWONI KaszyceGRANICA Stubno(s)